Counter Strike 1.6


#1 2010-07-07 15:33:52

mini

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-05
Posty: 6
Punktów :   

Instalacja Counter Strike 1.6 NS

1. Klikamy na ikonkę z instalką do cs'a

2.Następnie widzimy dwie opcje do wybrania "??????" i druga "?????" 1 opcja, najprawdopodobniej jest to Cyrylica Rosyjska, windows nie czyta znaków dlatego mamy takie "??????"

2 opcja, Angielski i tą też opcję wybieramy - klikamy środkowy przycisk na dole, ten z obwódką pomarańczową, najprawdopodobniej jest to przycisk NEXT (po rusku).

3.Uruchomi nam się instalacja po Angielsku (instalacja wygląda przebiegać będzie teraz jak normalnej gry, programu).

4.Klikamy NEXT, przejdziemy do wyboru folderu instalacji:

5.Możemy kliknąć "Change…" aby wybrać miejsce instalacji CS. U mnie zostawiam standard:
"C:Program FilesValve" i klikam NEXT.
Jeśli wszystko zrobiliśmy wg. Instrukcji naszym oczom ukaże się przed ostatnia ramka instalacji(ja mam zainstalowane na dysku [e]).

6.W której to klikamy na "INSTALL" i rozpocznie się upragniona instalacja.

7.Czekamy jak pasek postępu zapełni 100% i klikamy następnie "FINISH".

Teraz przejdziemy do instalacji patcha:

Pamiętaj instalujemy tylko jeden.
Nazwy wszystkich patchy tak samo jak full instalki zaczynają się od tego samego przedrostka: cs16patch_full_V23.exe i na końcu zmienia się tylko numer wersji.
Ja skorzystam z v23.
Klikamy 2x na ikonkę "cs16patch_full_V23.exe"
w której wybieramy "English" i klikamy "OK" i znów przejdziemy do instalacji
klikamy "NEXT", w następnej ramce wybieramy ten sam folder co przy instalacji Full instalki.
Rozpocznie się instalacja, po zapełnieniu całego paska postępu klikamy "NEXT"
I w ostatniej ramce "FINISH"

Praktycznie już wszystko gotowe, pozostaje wgranie "Setti MasterServers" aby nasza wersja CS wyświetlała w zakładce Internet serwery Nonsteam.

Pozdrawiam mini

Wybaczcie mi, że nie dodałem screenów ani żadnych linków ale myślę, że sam poradnik wystarczy.

Offline

 
Pokaż Tabelę

Wszystkie prawa zastrzeżone / All rights reserved © Copyright 2010 by cs16.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.4skme.pun.pl www.shahid-kapoor.pun.pl www.is03zut.pun.pl www.scene-forum.pun.pl www.naruto1357.pun.pl